ERDOĞAN, FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ'NDE KONSER VERİRKEN

 

Erdoğan, Fen - Edebiyat Fakültesi'nde konser vermeye hazırlanırken hayranları da gördüğünüz gibi çoktan yerlerini almış... Ömer kameralara havalı bir poz verirken Adem mütevazi bir şekilde bakıyor. Onur Aydın'ın ise başı neredeyse göğe erecek :) Gören de konser veren kendisi sanır :)

 

Konseri beklerken gözümüz bu arada Onur Aktaş'a takılıyor... Gördüğünüz gibi Onur Aktaş arkadaşımız elinde kalem kağıt bir takım notlar tutuyor, hem de büyük bir titizlikle... Peki bu ne iş? Basit! Ricky Martin, yeni doğan süperstar Tokatlı Erdo tahlikesine karşın bizim Onur Aktaş'ı görevlendirmiş... "Git de öğren, kimdir nedir bu Tokatlı Erdo?" demiş Onur'a. Onur da Ricky Martin'in menajeri olarak Tokatlı Erdo'nun konserini izlemek için bir casus olarak çok önceden salondaki yerini aldı... Gerçi daha Erdo sahneye çıkmadı ama, Onur en ince bir ayrıntıyı dahi Ricky Martin'e iletmek için salondaki atmosferi not ediyor. Şimdi... Yüzündeki ifadeye dikkat edin Onur'un! Kaşları çatık, eli de yazarken hafif titrek gibi. Erdo'nun koyu ve çılgın taraftar kitlesinden etkilenmiş besbelli ki :)

 

Bu arada Erdo'nun sahneye çıkmasını beklerken dakikalar ilerledikçe gözler doğal olarak başka yerlere de kayıyor :)

 

... Ve işte büyük an! Tokatlı Erdo sahnede! Koro şefinin hemen solunda, mikrofonun önünde o gür sesiyle salonu inletiyor... Dinleyenler ise kendinden geçmiş... Bakın şu fotonun hemen solundaki izleyici hanımefendiye, nasıl da dalmış gitmiş... Kimbilir Tokatlı Erdo!nun şarkısıyla ne hayaller kuruyor... Salon da görmekte olduğunuz gibi tıklım tıklım dolu! Bi tek şu önümüzdeki Ricky'ye ait koltuk boş, ama o Erdo'nun yeni şarkılarıyla satışlarını etkileyip ekmeğiyle oynadığını beyan ederek Erdo'yu protesto ederek konsere gelmeyen tek kişiydi, kınıyoruz kendisini :)))