İŞLETME, HASAN'I ASKERE UĞURLUYOR...

 

Hasan'ı uğurlamak için Beyoğlu'nda topluca buluştuğumuz cafe'deyiz...  Görüntüde solda ben ve Mert, en sağda da Nazım arkadaşımız var. Fotonun orta kısmında ise Hakan arkadaşımız Gülhan ve Sevil'le :)

 

Beyoğlu'ndaki Cafe'den bir görüntü daha. Bu kez Hakan arkadaşımız baya düşünceli, eee tabi artık asistan da oldu, haftasonu okuması gereken kitapları düşünüyor olsa gerek :) Naparsın, hoca olmak kolay değil :)

 

İşletme olarak topluca İstitklal Caddesi'nde çektirdiğimiz foto... En solda Nazım ve Sevil, onların yanında ben, benim hemen yanımda Hakan (adam yeni asistan oldu, tanımasan bu haliyle profesör dersin :), Hakan'ın sağında Tokatlı Erdo ve en sağda da Behlül. Arka planda da Emin, Hasan ve Levent'i görmektesiniz...

 

Cafe'ye ikinci kez uğradık o gece... İşletme, sıcak çaylar eşliğinde hep beraber sohbet ederken...

 

Masamızın en arka tarafından (cam köşesi) bir görüntü... Sol tarafta Sinem & Onur Aktaş. Sağda ise Erdo (onu da iş hayatı baya düşündürüyor :)

 

Masamızın sağ tarafından bir görüntü... En solda Behlül, onun hemen yanında Sevil, sonrasında da Nazım'ı görmektesiniz. En sağda ise Politikacı Emin var :)

 

Hako... Olum hoca oldun artık, bunu öğrencilerin görse ne der ? :)))

 

Erdoğan & Behlül. Behlül iyice kafayı dağıtmış anlaşılan :)