İŞLETME 98 İFTAR YEMEĞİNDE

 

İşte iftar yemeğinde çektridiğimiz bir foto. Gördüğü gibi fotoyu çeken Oktay Baba İzzet'i iplememis bile. O yüzden sadece Baba İzzet'in kolu çıkmış bu fotoda... Hmmm... Acaba Oktay bize bu foto ile bi mesaj mı vermek istiyor? Sınıfta sorguluycaz kendisini :) Fotoya baktığımızda ise Hako pür dikkat kameraya yönelmiş. Aferim Hako, dersleri de şu pozisyonu alarak böyle pür dikkat dinlesen hepsinden 90-100 çakarsın, ama tabi sen hocalar ders anlatırken İspanya'da program yazıyosun :) Erdoğan'ın ise klasik pozu yine karşımızda. Türkü söyleye söyleye artık coşmuş, ecstacy hapı almış gibi poz vermiş :) Onur ise kameramıza haşin bir bakış fırlatmış, foto çektirmeyi pek sevmez de (özellikle de iftar vekitleri, onun inancına göre günahmış :) Ve geliyoruz bu fotonun adamına... Erdal! Foto ile uzaktan yakından bir ilgisi yok... Eski sevgilisini her iftat vakti anar böyle :) Yine böyle bi iftarda karşılaşmışlar :) İşte aşk nelere kadir ki insanı bi fotodan bu denli soyutlayabiliyo, Erdal bedenen burda ama kalbi... :)

 

Bu fotoyu çeken de benim. Usta ellerden çıktığı belli değil mi zaten? :) Ben tabi "Baba"yı tanıdığımdan "Baba"ya yakışır bi şekilde çektim kendisini. Oktay "Baba"yı pek tanımıyo, bunu çektiği fotodan sonra görüp idrak eden "Baba" da zaten "Heyyyttt, ben sizin Babanızım, bana böyle kolluk foto yakışır mı lennn" diyerekten kükredi ve fotosunu çekme işini bana devretti (emretti :)  "Baba" fotonun üçte birini kaplasa da sağ kolu Hako'ya da ayıp olmasın diye ona da fotoda çıkması için ufak bir yer lütfetti (Ama benim karizmayı aşma dedi :) Oktay ise cezalı, o yüzden onu da böyle çek dedi :) Onur da günah dedi yine, yüzümü görürler nette, başörtüm de yanımda yok, yüzümü göstermem dedi. "Baba" da dini inançlara saygılı biri olarak karışmadı buna. Erdal da çıksın dedi, bi figür gibi olsun, yer kaplasın dedi :) Ben mi? Ben emir kuluyum, "Baba" dedi mi hepimiz dinliyoz :)

 

Barış iyice coşmuş. Eee... karınlar doydu ya, şimdi keyif zamanı. Yanına da kızları almış, keyfine diycek yok. Bi yandan atıştırırken diğer yandan da Şekil A'da görüldüğü gibi ellerini kullanarak dans ediyo (Tatlıları yedikten sonra ayakta dansa başladı :) Pınar'la Sevgi de baya neşeli. Ama bu ikizler fotografı değil, iftar yemeği fotografı olacaktı ya neyse :) Arka planda Aysun'la Feyza da baya neşeli. Barış oynuyo, oynatıyo, güldürüyo, helal olsun valla :)

 

Önde Tokat United'in ünlü ikilisi Erdo ve Barış var. Hemen arkalarında Baba İzzet yine süper bir aritmetik hesapla birçok formülü kullanarak kendini fotonun merkezine yerleştirmeyi başardı :) Hako da fotoya son anda dahil oldu... Sözüm ona bu mübarek Ramazan ayının iftarında yukarıdaki lambayı bi hile aracı olarak kullanıp kendini nurlu bi evliya olarak gösterecek :) Biz yutarmıyız bu numaraları be? Tabi makine lambayı almıyo diye hemen bu fırsattan istifade bizi keklemeye çalış :)