Anasayfa  

Geri

ISTANBULISLETME.ORG - DESTEK/BAĞIŞ

    Bu sayfa, "istanbulisletme.org" sitemize bağışta bulunarak destek olmak isteyen arkadaş ve üyelerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanmıştır.

    Bilindiği üzere, "istanbulisletme.org" aylık hosting ücreti ($7) ve yıllık domain name ücreti ($15) gibi belirli maliyetlere sahiptir. Dolayısıyla destek (bağış) dahili elde edilcek tüm gelirler "istanbulisletme.org"un maliyetlerinin karşılanması amacıyla kullanılacak, maliyet sınırını aşan bir gelir fazlası olması durumunda ise düzenlenen ortak organizasyon maliyetlerinin toplanan gelirler kapsamında karşılanması sağlanacaktır.

    Doğal olarak, destek/bağış sayfamızda toplanan gelirler, harcamalar ve bakiye tutarları konusunda da güncel bilgi akışının sağlanmasına özen gösterilecektir.

    "istanbulisletme.org" sitemize bağışta bulunarak destek olmak isteyen arkadaş ve üyelerimiz aşağıdaki hesap numarasını kullanabilirler :

Garanti Bankası

Balat Şubesi

Hesap No:

020-6692625

Müşteri No:

5768938

Cevdet KIZIL

    Son olarak şu noktayı da önemle belirtmek isterim ki; bağış (destek) işlemleri tamamen üye ve arkadaşlarımızın serbest iradesi çerçevesinde gerçekleşecektir, herkes bu konuda tamamen bağımsız olup herhangi bir yaptırım söz konusu değildir. "istanbulisletme.org" bütün üyelerine; destekte bulunsunlar yada bulunmasınlar, ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edecektir. Faaliyetinin son 2 yılında yakalamış olduğu yüksek gelişim ve hızlı yükselişini de aynı çizgide sürdürerek üyelerine sunmuş olduğu hizmetleri her geçen gün daha da iyileştirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Destek ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz...

 

Anasayfa  

Geri