İŞLETME 98 LUNAPARK'DA

 

İşte Baba İzzet ! Giymiş demir donu, (Babalara demiri yakışır) şimdi de kemerlerini bağlıyo ve uçuşa hazırlanıyo...

 

Lakin pek sığmıyo da demir dona, demir don dar geliyo :)

 

Gördüğünüz gibi uçuş çoktan başladı ve tüm hızıyla ilerliyo... Bu makineyi yapana da helal olsun, eski meski gözüküyo ama ne de hızlı dönüyo mübarek kaç kişiyle :)

 

Keyifler yerinde maşallah... Makinenin ağırlıktan iflas etme riski ortadan kalkınca iyce deşarj oluyoz şimdi herhalde :) Görüldüğü gibi risk azaldıkça refah artar ki biz iktisat teorilerini bu şekilde gerçek hayatta uygulayarak ispatlıyoruz, hem de canlı canlı uygulayıp öğrendiğimiz için daha çok aklımızda kalıyo :) Herkese tavsiye ederiz bu çalışma tekniğini :)

 

Ufak çocuklar sıra bekliyo ama bizimkiler bindirtmiyo, devam ediyolar hala pır pır dönmeye...

 

En sonunda ikna ettik Şekil A'da görülen ufaklığı bindirmelerine. Ufaklık da şaşkın tabi, yaşıtlarına göre baya az gelişmiş olduğunu düşünüyo şu an :) Yaş ortalaması bi hayli yükselir ramazanlarda bizimkilerin sayesinde... Neden mi? Mevlana hazretlerine özenirler de ondan :)

 

Baba İzzet de herkes indikten sonra iner artık makineden (gemiyi en son kaptanlar terk eder misali). Gördüldüğü gibi herkes artık gidiyo. Ama Baba... O üzgün, kederli ve mahsun... Çünkü doyamadı makineye, nasıl ahlı bakıyo görüyonuz mu? Son bakışı bu demir donuna :)