İŞLETME 98 - KIŞ 2001

Sevgi, Aysun ve Pınar... Ayrılmaz üçlü yine iş başında :) Çok gizli bi işler çeviriyo gibiler, kimin dedikodusunu yapıyolar acaba ? :)

 

Fatma tam "Hayır, şimdi çekmeyin; makyajsızım" derken Baba İzzet tarafından avlanmış :) İsmet hoca çok istedi fotonu Fatma, o yüzden çekiyoz, "Kimmiş benden 100 olan o Fatma, getirin bana fotosunu" dedi :) Ama bu kez fotonu çaktirmek istememeni de anlayışla karşılıyorum, çünkü sağında politikacı Emin'i görmekteyim :) Tehlikeli o adam, söyliyim...  :)

 

Vayyyy, Cihan'a da bakın... Artistik poz şampiyonu maşallah, hangi kıza gidiyo bu poz Cihan ? :)

 

Süper üçlü Aysun, Pınar ve Sevgi yine karşınızda... Böyle masum rolü yaptıklarına bakmayın, aslında cin gibi üçü de, şeytana pabucunu ters giydirir bunlar :)

 

Evet... Bu da güzel bi bayan arkadaşımız. Bi pop şarkıcısına benziyo, ama çıkaramadım şimdi :) Herneyse, bu arkadaşımız da Evren "miş". Ben duyduğumu söylüyorum valla, %100 doğrudur diyemem, çünkü sınıfta bi Tokatlı Erdo virüsü aldı başını gidiyo :)

 

Bu arkadaşı ismen de cismen de herkes gibi ben de baya iyi tanırım. Karşınızda "Süper Selma" ! :) Eli maşalı bi arkadaştır kendileri :) Özellikle kızdı mı gözleriyle canınızı okur :)

 

Programcı Hakan; öyle masum rolü yapıp acıklı bakma; yemeyiz biz :)

 

İşte karşınızda folklorcu forvet Onur :) O saf gülümseyişini, o beyaz kazağıyla süsleyerek aziz rolü yapıyo :) Melekler bile böyle taklit yapamaz be! Onur'un hemen sağında (bize göre sol tarafı oluyo) ise yine bir folklorcu, Levent var. Peki neden bu Levent yüzünü saklıyor sanıklar gibi dersen... Çok özel bir nedeni var. Geçenlerde okulu uzatanlar geldi, "Sizin sınıfta notları 80-90 civarı seyreden bi ders canavarı varmış, onu haklamaya geldik, adı Levent'miş de resmini bulamadık. Bulursak karambol yapacaz" dediler. Levent'in bu korkusu ve yüzünü kapatışı bundan :) Arka planda da yine pop şarkıcısı tipli güzel bayan arkadaşımız Evren objektifimizi inceden inceye süzerken :)  Bu arkadaşın diyaloğa girdiği Yeliz arkadaşımız da Levent'in kaderini paylaşıyo bu arada :)

Not : Okulu uzatanlardan ders canavarları için adam başı 500$ aldım :) Levent için ise 1000$, çünkü o bir istisna, kırmızı bültenle aranıyo :)