NURİYE ÇAVUMİRZA

   

    Canım, maalesef ayrılık çanları çalıyor, herşeyin bir sonu vardır tıpkı başlangıç gibi. İşte üniversitenin sonuna da geldik. Dört sene önce okulun ilk günlerinde seni ilk tanıdığımda bu kadar seveceğim bir arkadaşım olduğunu hiç düşünmemiştim. Seni tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Belki fazla okulda görüşemesek de, biliyorum ki kalplerimiz birdi. Koç ve Başak burcunun uyumunu yaşıyorduk. Birbirine benzeyen huylarımız bizi daha da yaklaştırdı, yakınlaştırdı. Senin gibi dost canlısı, konuşkan, sevecen, candan, tatlı bir dostu kaybetmeye hiç niyetli değilim. Bundan sonra peşindeyim ben. Hayat denen bu karmaşık yolda kendinden hiç ödün vermeden, sağlam adımlarla ve mutlu olacağın bir yolda ilerlemen dileğiyle.

    Not : Bir dahaki okeyde eşimsin ona göre, sevgiler.

                                                                                        ESRA POLAT   

 

    Çok yakın bir zaman dilimi içerisinde tanışmamıza rağmen çok iyi bir dostluğumuz olduğuna inanıyorum. Bu dostluğumuzda da dürüst, yardımsever, canayakın ve hemşehri olmamızın büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Senin hayatın engebeli yollarında verdiğin büyük mücadeleyi her zaman takdir etmişimdir. Hayat tecrübelerinin de bana yol gösterdiği inancındayım. Dertli günlerimde de beni dinlediğin ve yardımcı olduğun için teşekkürler. Sana hayat boyu başarılar, mutluluklar diliyor, güleryüzlü bir insan olmayı hak ettiğine inanıyorum. Sen gerçekten benim için unutulmayacak bir insansın. En güzel günlerin seninle olması dileğiyle. Beni unutma. Hoşcakal.

                                                                                        EMRE YALÇINKAYA

 

    Sevgili Nuriye,

    Okula bir geldin, geliş o geliş... İlk sene gezdin, ikinci sene evlendin, üçüncü sene çocuğun oldu, bu seneki sürprizlerini dört gözle bekliyoruz, şaşırıyoruz da sana. Ama şaşırmayı bırakıp seni kutluyoruz da. Seni çok takdir ettik güzelim, niye mi, o tatlı şeyi dünyaya getirdiğin için. İleride okumayı öğrenince, gönderdiği öpücükleri anlatıp, Serpil ve Seyide Teyzelerin yıllık yazısını okutursun. Seni seviyoruz... Oğluşunu da... Umarım birgün yakından da severiz...

                                                                                        SERPİL ERDOĞAN - SEYİDE ERDA